موسسه خيريه همياری مبتلايان به سرطان مهيار

علاوه بر كمكهاي مالي موسسه خيريه مهيار آماده پذيرش كمكهاي غير مالي شما عزيزان هم مي‌باشد. از آنجا كه ميزان نياز به برخي از اقلام در زمانهاي مختلف سال متفاوت مي‌باشد،

 

مددكار موسسه آماده پاسخگويي به سوالات شما هموطن گرامي در خصوص نيازهاي مهم موسسه مي‌باشد. در ضمن ذكر اين نكته ضروري است كه براي كليه كالاهاي اهدا شده رسيد دريافت صادر و به اهدا كننده تقديم مي‌شود. 
بر اين اساس نيازهاي غير مالي موسسه شامل دو بخش، يكي لوازم و امكانات مربوط به بيمار و ديگري كالاهاي مصرفي مي‌باشد. 

لوازم و امكانات بيمار 
قسمتي از دغدغه و نيازهاي بيماران سرطاني در قشر كم درآمد جامعه علاوه بر تامين هزينه دارو، تامين لوازم و امكانات رفاهي بيمار است كه معمولا به دليل هزينه‌هاي سنگين درمان امكان تامين اين احتياجات از خانواده‌ها سلب مي‌شود و در نتيجه فشار روحي و رواني مضاعفي بر بيمار و خانواده‌اش تحميل مي‌شود كه خود عاملي در جهت تاخير اثربخشي درمان يا حمايتهاي تسكيني بيمار است. از اينرو موسسه خيريه مهيار با همياري حامیان و مهياران عزيز در حد توان خود نسبت به تهيه اين گونه وسايل اقدام مي‌كند. 


كالاهاي مصرفي 
بخش ديگري از نيازهاي غير مالي موسسه مشتمل بر كالاهاي مصرفي مورد نياز بيمار و خانواده وي مي‌باشد كه به تناسب نوع و سطح نياز خانواده‌ها بين آنان توزيع مي‌شود. برخی از این اقلام عبارتند از:
- خواربار و مواد خوراکی به ويژه انواع ماندگار و فاسد نشدني 
- مواد بهداشتي و شوينده 
- نوشت افزار و ساير لوازم تحصيل 


بعلاوه شما مي‌توانيد از طريق تماس با دفتر موسسه به شماره 77892108، مددكار مهيار را از ساير شيوه‌هاي ديگري كه مايل به كمك و ياري هستيد، مطلع فرماييد.

Go to top