موسسه خيريه همياری مبتلايان به سرطان مهيار

برای پرداخت اینترنتی، لازم است یکی از کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب کشور را داشته باشید.

در زمان پرداخت اینترنتی اطلاعات زیرمورد نیاز است: 

 • شماره کارت: شماره کارت یک شماره ی 16 تا 19 رقمی است که بر روی کارت درج شده است.
 • رمز دوم کارت (PIN2): شماره رمز اینترنتی یا همان رمز دوم کارت، با شماره رمزی که هنگام استفاده از دستگاه‌های ‌خود‌پرداز   ATM  وارد می‌کنید، متفاوت است. می‌توانید با مراجعه به هر یک از پایانه های خودپرداز بانک (ATM) خود به روش زیر برای اخذ رمز اینترنتی (رمز دوم) اقدام نموده و رمز اینترنتی کارت خود را دریافت نمایید.
 1. پس از ورود کارت خود در پایانه های خودپرداز بانک و وارد نمودن رمز کارت نسبت به انتخاب گزینه "تغییر رمز" و یا گرینه "عملیات رمز" اقدام فرمائید .
 2. گزینه "تغییر یا انتخاب رمز اینترنتی" را انتخاب نمایید .
 3. رمز اینترنتی مورد نظر خود را حداقل در 6 رقم وارد و مجدداً طبق فرمان سیستم، رمز را تکرار کنید.
 4. پس از انجام موفقیت‌آمیز عملیات، رمز اینترنتی شما فعال می‌شود.
 • رمز کارت (PIN) : رمز کارت یک عدد چهار رقمی است. این رمز همان رمزی است که شما هنگام استفاده از دستگاه‌های خود پرداز ATM وارد می‌کنید. در بیشتر گذرگاه‌های پرداخت اینترنتی وارد کردن رمز دوم و CCV کافی است و نیازی به رمز کارت نیست.
 • کد اعتبار سنجی دوم CVV: کد CVV شماره شناسایی دوم مشتری می‌باشد که دارای سه یا چهار رقم بوده و مانند شمارۀ 16 رقمی حک شده روی کارت، بر پشت اکثر کارت‌ها و گاه نیز روی آن‌ها حک شده است. صرفاً وجود کد CVV  بر روی کارت ها، دلیل بر امکان خرید اینترنتی نیست، بلکه بانک صادر کننده باید امکان خرید اینترنتی را فراهم کرده باشد .

 

 • تاریخ انقضای کارت: تاریخ انقضا بر روی اغلب کارت های بانکی حک شده است. در صورت عدم وجود این تاریخ به شعبه صادر کننده کارت مراجعه نمایید.
 • پست الکترونیکی (اختیاری): ورود آدرس پست الکترونیکی، این امکان را فراهم می کند که رسید پرداخت قبض برای اطلاع شما و استفاده‌های آینده، به آدرسی که داده اید برایتان ارسال گردد. لطفا در وارد کردن پست الکترونیکی دقت فرمایید تا در صورت بروز هر گونه مشکل در پرداخت اینترنتی اطلاعات لازم در اختیار شما قرار گیرد.

 

نکته:

 •  صفحه کلید مجازی: صفحه کلید(کیبورد) مجازی، برای امنیت وارد کردن اطلاعات در داخل فیلدها در نظر گرفته شده است. این صفحه کلید موارد امنیتی لازم را در هنگام پرداخت اینترنتی را برای شما فراهم می‌کند. برای حفظ امنیت بیشتر در زمان پرداخت، پیشنهاد می شود که از صفحه کلید مجازی برای ورود اطلاعات کارت استفاده کنید.

 

Go to top