مؤسسه خیریه مهیار تنها مؤسسه ای در کشور است که یک اقامتگاه متناسب با شرایط نگهداری این بیماران مغز استخوان ایجاد کرده و با همکاری 3 مرکز پیوند مغز استخوان در تهران (بیمارستان طالقانی، بیمارستان شریعتی، بیمارستان امام خمینی) به بیماران نیازمند به اقامتگاه در تهران خدمات رایگان ارایه می دهد.

چشم انداز ما

موسسه خيريه مهيار به عنوان نماد متمايزي از موفقيت يك NGO ماموريت‌ محور، به روزي مي‌انديشد كه عدم آگاهي، فقر و معضلات سرطان در كشور نباشد.

ارزشهای بنیادین

ارزشهاي بنيادين حاكم بر موسسه خيريه مهيار عبارتند از:

  • ایجاد ساز و کارهای قانونی، سیستماتیک شدن و شفاف سازی در همه ارکان موسسه شامل شفافیت اداری ، مالی ، رفتاری، و رابطه با سازمان ها و ارگانها بر اساس چهارچوب های عمل گرا
  • تقویت و ارتقاء خصائص انسانی ، احساس خرسندی و عزت نفس و توجه به اخلاق حرفه ای و اجتماعی در خدمت رسانی به بیماران، همراهان و کارکنان با حفظ کرامت و شان انسانی و احترام به عقاید و باورهای آنها از هر گروه و فرقه ای
  • داشتن اهداف روشن ، مشخص و مستمر ، استفاده از مزیت های رقابتی موسسه و تغییر همزمان با تغییرات محیط
  • تمرکز بر ایجاد درآمد پایدار با به کارگیری مهارت های تیمی و گریز از تک روی و منیت ها
  • احترام به مسائل زیست محیطی و رعایت اصول و مقررات مربوط به آن

خدمات ما

اسکان:

اقامتگاه موسسه مهیار، شامل یک ساختمان 5 طبقه، دارای 17 اتاق می باشد. و موسسه مهیار پذیرای 40 بیمارکم توان با همراه از سراسر کشور می باشد و این بیماران دوران نقاهت خود را به طور متوسط بین 45 تا 60 روز در اقامتگاه مهیار سپری می نمایند و تمام خدماتی ارائه شده به این عزیزان به طور رایگان می باشد.

کمک هزینه دارو:

موسسه مهیار با داروخانه های 13 آبان، هلال احمر و امدادگران قرارداد دارد. و طبق تعرفه تعیین شده به بیماران مبتلا به سرطان کمک هزینه داروی شیمی درمانی توسط حواله پرداخت می نماید.

تجهیزات پزشکی:

یکی دیگر از خدمات موسسه مهیار تجهیزات پزشکی به بیمارانی که نیاز به تخت، تشک، ویلچر، دستگاه اکسیژن  و کپسول اکسیژن، واکر و غیره دارند به طور رایگان امانت می دهد.

سبد کالا:

اهدای سبد کالا یکی دیگر از خدمات موسسه مهیار به مددجویان خود به مناسبتهای مختلف می باشد.

مؤسسه خيريه همياري مبتلايان به سرطان مهيار در سال 1387 با نيت پاك و همت چند انسان نيكوكار و درد آشنا با سرطان، در قالب نهادي غیر دولتی و غيرانتفاعي با شماره 23126 در مراجع قانوني كشور به ثبت رسيده است و از آن زمان تا كنون در جهت انجام امور خيريه در زمينه ‌هاي پيشگيري، درمان، حمايت و نگهداري از مبتلايان به سرطان و خانواده‌هاي آنان و همكاري با مؤسسات و نهادهاي مرتبط فعاليت داشته است. پیرو مصوبه هیات امنا در مؤسسه خیریه مهیار، از سال 1398 خدمات مؤسسه به طور اختصاصی در زمینه کمک به بیماران سرطانی که پیوند مغز استخوان انجام داده اند فعالیت می کند. با توجه به نیاز بیماران پیوند مغز استخوان در حوزه های روانشناسی، تغذیه و توانمند سازی جسمی، مؤسسه خيريه مهیار اقدام به استفاده از متخصصین مربوطه برای تسریع بهبودی بیماران اقدام کرده است. در بخش پژوهش، مؤسسه مهیار اقدام به عقد تفاهم نامه با دانشکده روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی و با دانشکده تغذیه دانشگاه تهران ارتباط علمی و پژوهشی برقرار نموده است.

0نفر تامین محل اقامت بیمار
0نفر تحت پوشش دارویی
0ساعت خدمات آموزشی
0رخداد برگزار شده برای جلب حمایت

دستاوردهای موسسه مهیار :

مؤسسه خیریه مهيار نهادي كاملاً مستقل، غير انتفاعي، غيرسياسي و يكپارچه است كه ضمن توجه و احترام به ارزش‌ها و اعتقادات جامعه ايراني، به اهداف عالي انساني مي‌انديشد و دراين راه از حمايت‌هاي مالي و مشاركت‌هاي سازمان‌ها و نهادهاي خصوصي و غير خصوصي و افراد نيكوكار داخل و خارج كشور در راستاي تحقق مأموريت خود كه همانا انجام امورحمايتي، درماني براي مبتلايان و دردمندان سرطان بویژه بیماران سرطانی که پیوند مغز استخوان شده اند، استقبال مي‌كند.

اعضای هیئت مدیره

اعضای هيئت مديره موسسه خيريه همياري مبتلايان به سرطان مهيار

سعید شاکری فرد

رییس هیات مدیره

علی متولی زاده اردکانی

عضو هیئت مدیره

جمشید آزادی

عضو هیئت مدیره

لیلا آشوری

عضو هیئت مدیره

صدیقه عظیمی حسینی

عضو هیئت مدیره

سیمین ماسوله مقدم

نایب رییس هیات مدیره

رضا شعبانی

خزانه دار

حمید عطاریان

عضو هیئت امنا

نام و یاد مهیار

شرکتها و سازمانهای حامی

موسسه خيريه مهيار از مديران و همکاران محترم شركتها و سازمانهاي زير بواسطه حمايتهاي مالي و فرهنگی آنان سپاسگزاري مي نمايد و اميدوار است كه اين فعاليت‌هاي انسان دوستانه بيش از پيش و در سطح ملي توسعه يابد. شركتها و سازمانهای حامي عبارتند از

چارت سازمانی