گردهمایی کادر درمانگر بخش پیوند مغز استخوان و یاران مهیار-بهمن 97

گردهمایی کادر درمانگر بخش پیوند مغز استخوان و یاران مهیار-بهمن 97

گردهمایی کادر درمانگر بخش پیوند مغز استخوان و یاران مهیار-بهمن 97

گردهمایی برقراری پیوند بین کادر درمانگر بخش پیوند مغز استخوان و یاران مهیار ، روز پنج شنبه مورخ ۹۷/۱۰/۲۷ ازساعت ۹ الی ۱۲ که درمحل بیمارستان طالقانی برگزار گردید :
در ابتدا جناب آقای سعید شاکری مدیر عامل محترم موسسه خیریه مهیار در مورد اهمیت اقامتگاه و بیماران پیوند مغز و استخوان سخنانی را ایراد فرمودند.
سپس ،جناب آقای دکترحاج فتحعلی رییس محترم بخش پیوند مغز و استخوان بیمارستان طالقانی ضمن تشکرو قدردانی از این اقدام بزرگ که در راستای بهبودی بیماران پیوند مغز و استخوان انجام شده است مطالبی را در جهت رشد و گسترش بیشتر آن بیان فرمودند.
بعد از آن ،جناب آقای دکتر عطاریان عضو محترم هیئت امناء موسسه خیریه مهیار در خصوص توسعه و گسترش این اقامتگاه وراههایی جهت تشویق خیرین برای یاری رساندن به موسسه مهیار مطالبی را ذکر کردند.
سپس ،سرکارخانم افشار قائم مقام محترم مدیر عامل، ضمن قدردانی و تشکر از تلاش های خالصانه خانم نغمه بیات در این زمینه،برای ایشان آرزوی سلامتی و بهبودی هر چه سریعتر را داشتند.
جناب آقای دکتر زندی رییس محترم بیمارستان طالقانی ،از اقدام موسسه خیریه مهیار در جهت پیشبرداقامتگاه تشکر و قدردانی نمودند .
در ادامه جناب آقای دکتر اردکانی عضومحترم هیئت امناء موسسه خیریه مهیار در خصوص اهمیت وجود اقامتگاه و مراقبتهای بعد از پیوند مطالبی را شرح دادند.
جناب آقای دکتر بیژن نوذری از اساتید محترم کلاسهای آموزشی موسسه خیریه مهیار ، پیشنهاد فرمودند که باید تلاش کرد ضمن مراقبت از بیماران ،درخصوص مراقبان آنان ،نیز اطلاع رسانی شود و شرایط همراه بیمار را هم مد نظر قرار داد .
جناب آقای مهندس جمشید آزادی با بیان شیرین و شیوای خود از حس انسان دوستانه وچگونگی کمک به همنوعان صحبت نمودند .
در ادامه، خانم مرجان سوری یکی از بهبود یافتگان پیوند مغز و استخوان از موسسه خیریه تشکر و قدردانی نمود.
جلسه با پخش فیلم های کوتاهی از بیماران پیوند شده در ساختمان اقامتگاه در جمع حاضرین خاتمه یافت.